tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 27 listopada 2014

Dwa filmy premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Od 28 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: komedię „Szefowie wrogowie 2” scenarzysty „Millerów” oraz horror „Klątwa Jessabelle” reżysera „Piły VI”.

W drugiej części bijącej rekordy popularności komedii z 2011 roku - „Szefowie wrogowie” - powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy wcielają się w postaci Nicka, Dale’a i Kurta. Swoje role ponownie odtworzą także Jennifer Aniston („Millerowie”) oraz zdobywcy Oscara Jamie Foxx („Ray”) i Kevin Spacey („American Beauty”). W roli wrogów stających bohaterom na drodze do osiągnięcia wymarzonego sukcesu wystąpią zaś Chris Pine („W ciemność. Star Trek”) i nagrodzony Oscarem Christoph Waltz („Django”). Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Bateman), Dale (Day) i Kurt (Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.

multikino


„Klątwa Jessabelle”, film reżysera „Piły VI” i „Piły 3D” oraz producenta „Paranormal Activity”, to najbardziej intrygujący horror 2014 roku, stworzony w tej samej scenerii co słynna „Obecność”. Po tragicznym wypadku samochodowym młoda Jessabelle (Sarah Snook) wraca do rodzinnego domu w odludnej Luizjanie. W mistycznym świecie, który tworzą miejscowe legendy, wyczuwa obecność niepokojącej, paranormalnej energii. Wkrótce odkrywa tajemnicze taśmy zostawione jej przez nieżyjącą matkę. Okazuje się, że na powrót dziewczyny od lat czeka przerażająca siła, która nie spocznie, póki nie osiągnie swojego celu.

multikino


Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj