tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 21 listopada 2014
  • 25 listopada 2014

Listopadowe Kino na obcasach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

25 listopada w ramach cyklu "Kino na obcasach", Panie będą mogły zobaczyć przedpremierowy pokaz filmu "Love, Rosie" - ekranizacja bestsellerowej powieści Cecelii Ahern, autorki "P.S. Kocham Cię"

Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Gdy Alex wyjeżdża z Dublina do Ameryki, ich wieloletnią przyjaźń czekają ciężkie chwile. Czy znajomość przetrwa lata rozłąki i tysiące kilometrów? Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości? "Love, Rosie" to wzruszającą powieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście, o zabawnych nieporozumieniach i poważnych zaniedbaniach, które oddalają ludzi od siebie. To także, a może przede wszystkim, opowieść o mocy, jaką daje pewność, że gdzieś, choćby na końcu świata, jest ktoś, kto zrozumie wszystkie twoje, nawet te najbardziej dziwaczne myśli.

multikino


Bilety na listopadowe „Kino na obcasach” można nabyć już od 11 listopada w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj