tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 21 listopada 2014
  • 27 listopada 2014

Multikino dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Od 21 listopada w Multikinie można oglądać belgijską animację "Piorun i magiczny dom". Historię małego kotka, który stanie w obronie swoich przyjaciół, będzie można zobaczyć w ramach akcji "Rodzina do kina".

Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają.

Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć mu szyki.

multikino


Przeobrażą rezydencję w nawiedzony dom, a Piorun - nieśmiały, zagubiony kotek - odnajdzie w sobie siłę, żeby obronić nowych przyjaciół.

Współreżyserem belgijskiej animacji jest Ben Stassen, reżyser "Żółwika Sammy: W 50 lat dookoła świata" oraz "Wyprawy na Księżyc 3D".

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

W ramach akcji "Rodzina do kina" Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse animacji "Piorun i magiczny dom", od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj