Reklama

Rozrywka

  • 30 lipca 2019
  • 2 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 2295

„Toy Story 4” w Multikinie - kup bilet już teraz!

Tego lata kultowa animacja ze studia Disney Pixar „Toy Story” powraca na ekrany Multikina! Już od 8 sierpnia będzie okazja, aby wspólnie z Chudym udać się w pełną przygód podróż, podczas której niejednokrotnie rozboli brzuch… od śmiechu oczywiście! W Multikinie właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na animację uwielbianą przez widzów w każdym wieku. Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina od dnia premiery dzieci otrzymają naklejki z bohaterami z filmu.

Animacja „Toy Story” już od 1995 roku dostarcza nam wielu wzruszeń i jeszcze więcej śmiechu. Teraz powraca w zupełnie nowej odsłonie! „Toy Story 4” na ekranach Multikino pojawi się 8 sierpnia, a już dziś można nabyć bilety na film w kinach całej sieci. W czwartej części opowieści zabawki wyruszają w podróż, by przekonać się, że świat jest naprawdę wieeeeelki. Ekipę Chudego zasili nowa postać - Sztuciec.

Na największych fanów animacji czeka niespodzianka. Kupując bilet na „Toy Story 4” do Multiina z kartą Rodzina do Kina, będzie można otrzymać wyjątkową naklejkę z podobizną jednej z postaci: Chudego, Buzza, Bou’a, Bunia, Kwaka oraz debiutującego na ekranie Sztućca. Liczba naklejek jest ograniczona, więc nie warto zwlekać z zaplanowaniem seansu. Naklejki będą wydawane od momentu premiery filmu. Przy zakupie biletów w przedsprzedaży lub online należy pokazać bilet w kasie kina w celu odebrania naklejki.

Tym, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w kartę Rodzina do Kina, przypominamy, że karta uprawnia do zakupów z 20% zniżką w kinowych barach oraz Multishopie. Dzięki niej wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie http://www.multikino.pl/rodzina.

BM / tychy.info

źródło: Multikino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj