tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2019
  • 9 czerwca 2019

Zobacz „X-Men: Mroczna Phoenix” w Multikinie i wygraj supernagrody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Kolejna przebojowa premiera naszpikowana superbohaterami i kolejny konkurs Multikina, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody! Każdy, kto wybierze się od 7 czerwca do Multikina na „X-Men: Mroczna Phoenix”, będzie miał niepowtarzalną okazję powalczyć m.in. o smartfona Redmi Note 7.

Komiksowe widowisko w reżyserii Simona Kinberga („X-Men: Apokalipsa”, „Fantastyczna Czwórka”, „Sherlock Holmes”) zakończy kultową serię „X-Men” obecną na ekranach od 2000 roku. W związku z długo oczekiwaną premierą Multikino przygotowało dla największych fanów specjalny konkurs. Aby wziąć udział w zabawie, należy kupić bilet na dowolny seans „X-Men: Mroczna Phoenix” w Multikinie, wejść na www.multikino.pl/konkursxmen i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Do wygrania są: smartfon Redmi Note 7, ekskluzywny cover na smartfon, opaska fitness Mi band 3 i kolekcjonerska koszulka z filmu „X-Men: Mroczna Phoenix”.Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles - i każdy inny mutant na naszej planecie… Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny…

Zobacz „X-Men: Mroczna Phoenix” w Multikinie i wyg

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj