tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 29 maja 2019
  • 31 maja 2019

Rodzinne wakacje z Multikinem i „Paskudami. UglyDolls”

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Paskudne też jest piękne! Już 31 maja w Multikinie zadebiutuje przezabawne animowane widowisko dla całej rodziny - „Paskudy. UglyDolls”. Dodatkową atrakcją jest konkurs dla tych kinomanów, którym marzą się rodzinne wakacje!

Z pewnością wielu widzów zna cudaczne stworki pod postacią słodkich pluszaków, które mimo pozornej brzydoty potrafią rozkochać w sobie każdego - i to niezależnie od wieku. Teraz urocze zabawki trafiają na kinowy ekran. Co więcej - każdy, kto wybierze się na „Paskudy. UglyDolls” i zakupi bilet z kartą Rodzina Do Kina - oczywiście do Multikina, ma szansę wziąć udział w multikinowej zabawie.

Po rejestracji na stronie konkursowej, należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Paskudy są takie kochane”? Na najciekawsze odpowiedzi czekają nagrody - 3 vouchery ufundowane przez Partnera zabawy możliwe do realizacji w biurze podróży ITAKA o wartości 2.000 zł brutto ważne do 30 grudnia 2019 roku. Nagrodami pocieszenia będą podwójne kupony podlegające wymianie na dwa bilety na dowolny film 2D z bieżącego repertuaru, ważne do 30 grudnia 2019 roku.Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie, by nieść radość dzieciom?

Paskudami. UglyDolls

BM / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj