tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 2 lipca 2014
  • 30 lipca 2014

"Gang wiewióra" w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Multikino zaprasza na animację "Gang wiewióra". Przygody nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku będzie można zobaczyć w ramach akcji "Wakacyjna Rodzina do Kina", czyli dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych.

"Gang wiewióra" - to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly’ego - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel: dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę. Głosu postaciom użyczyli m.in.: Cezary Pazura, Andrzej Grabowski, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

gang wiewióra, multikino


"Wakacyjna Rodzina do kina" to akcja, która pozwala na tańszy zakup biletów na filmy familijne. W Multikinie rodzic płaci tyle co dziecko przez cały tydzień do godziny 17.00 na filmy familijne bez ograniczeń wiekowych. Natomiast latem, dzięki akcji "Wakacyjna Rodzina do kina", dodatkowo 5 zł zniżki dla rodziny, przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych. Akcja trwa od 20 czerwca do 4 września.

Oferta "Wakacyjna Rodzina do kina", obejmuje 6 premierowych filmów familijnych: "Jak wytresować Smoka 2", "Gang wiewióra", "Samoloty 2", "Tarzan", "Dzwoneczek i Tajemnica Piratów" oraz "Wakacje Mikołajka". Kupony zniżkowe dostępne w kasach kin.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

lik / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj