tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 kwietnia 2019

Na ATH zostanie rozegrany eSportowy turniej. Do wyboru 3 gry

Startuje największe wydarzenie eSportowe na Podbeskidziu - Accept The cHallenge. Turnieje ATcH od wielu lat organizowane są w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Tegoroczna edycja powraca z dużo większą magnitudą.

esport
fot. ATH Bielsko-Biała


Wydarzenie podzielone zostało na dwie części. Pierwszą z nich jest Accept The cHallenge Beskid Cup - turniej eSportowy. Druga część eventu to Dzień z eSportem, spotkanie ze osobami, które o sporcie elektronicznym wiedzą wszystko.

Drużyny można zgłaszać na stronie www.challenge.ath.bielsko.pl. Najnowsze informacje o wydarzeniu znaleźć można na facebook’u bit.ly/2WfsE1y

Podczas ATcH Beskid Cup drużyny oraz indywidualni zawodnicy będą mogli rywalizować w trzech dyscyplinach:
  • League of Legends
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • FIFA


W czterech turach kwalifikacyjnych spotka się ponad 700 zawodników rywalizujących o przejście do finałów LAN, które odbędą się w maju na kampusie Akademii Techniczno-Humanistycznej - łącznie, około 150 finalistów. ATcH Beskid Cup to nie tylko wydarzenie dla graczy. Kibice eSportu będą mogli obserwować zmagania w sali o pojemności 300 miejsc oraz transmisjach na Twitch.tv.

esport


Terminarz Accept The cHallenge Beskid Cup

Kwalifikacje:
17, 20, 24, 27 kwietnia 2019

Finały:
17-19 maja LoL, CS, FIFA

Podczas organizowanego 17 maja Dnia z eSportem uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji osób od lat związanych z polską sceną sportów elektronicznych. Dodatkową atrakcją będą spotkania z osobami rozpoznawalnymi w świecie graczy. Szczegółowy program konferencji pojawi się na stronie www.challenge.ath.bielsko.pl.

Patronat nad wydarzeniem objął JM prof. dr hab. Jarosław Janicki Rektor Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz dr hab. Czesław Ślusarczyk, prof. ATH Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia ATH.

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.