tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 kwietnia 2019

Teatr Piaskowej Animacji i widowisko muzyczne w Klubie Wilkowyje MCK

Klub Wilkowyje MCK zaprasza na Czwartek z Teatrem dla Dzieci, a także na widowisko muzyczne.

11 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Wilkowyje MCK (ul. Szkolna 94) na Czwartek z Teatrem dla Dzieci. Tym razem zobaczymy dobrze wszystkim znaną bajkę o Kopciuszku, ale w wyjątkowym wykonaniu Teatru Piaskowej Animacji. Bilety 5 zł, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc, tel. (32) 227-26-22, 691-770-344 lub klub@mck.tychy.pl

Widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostaje na długo w pamięci. Na ekranie za pomocą światła, piasku i cienia powstanie autorska interpretacja ulubionej bajki. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni.

Teatr Piaskowej Animacji


Z kolei 14 kwietnia o godz. 17.00 w Kościele Matki Bożej Królowej Aniołów w Wilkowyjach (ul. Wilcza 11) odbędzie się wyjątkowe widowisko muzyczne "Santo Subito" realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego. Wstęp na wydarzenie wolny! Santo Subito to widowisko muzyczne, które za pomocą jedenastu utworów obrazuje drogę do świętości Karola Wojtyły.

Narracje spektaklu prowadzą trzy anioły: Rafał, Michalina oraz Gabriela, które towarzyszyły Karolowi Wojtyle od narodzin po kres jego ziemskiej wędrówki. Przywołują oni cytaty i wspomnienia najważniejszych stacji życiowych Jana Pawła II. Największym atutem „Santo Subito” jest to, że posługując się językiem współczesnej muzyki budzi wśród słuchających wielkie, niekłamane poruszenie. Epickie, wzruszające kompozycje, znakomite aranżacje i świetne wykonanie wokalne sprawiają, że spektakl na długo pozostaje w pamięci. W klimat każdego z utworów wprowadzają poetyckie introdukcje, które nie tylko nakreślają tematykę spektaklu ale i w połączeniu z muzyką tworzą niezwykły melanż dźwięków i emocji.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Wilkowyje MCK.

widowisko muzyczne

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.