Rozrywka

  • 17 marca 2014
  • 23 marca 2014
  • wyświetleń: 2604

Koncert w dźwiękach gongów

Za nami:

23 marca (niedziela) Teatr Mały zaprasza na koncert Jadwigi Andrzejewskiej - "Dotyk Serca" - koncert improwizacyjny w połączeniu z tzw. kąpielą w dźwiękach gongów.

Jadwiga Andrzejewska jest absolwentką wydziału aktorskiego łódzkiej PWSF TV i T. Jest aktorką z wieloletnim stażem zawodowym, współpracowała z wieloma teatrami w Polsce, w tym między innymi z Teatrem Rozmaitości w Warszawie, Dramatycznym w Płocku, Polskim w Bydgoszczy. Zagrała kilkadziesiąt ról zarówno z dramaturgii klasycznej jak i współczesnej.

Jest artystką, która wciąż poszukuje najciekawszych form wyrazu w sztuce, form wykraczających poza słowo i jego interpretację. Od wielu lat, w wyniku swojej fascynacji gongiem, porusza się w przestrzeni dźwięku tego magicznego instrumentu.

Spotkanie odbędzie się bezpośrednio na deskach sceny teatru. Będzie możliwość wysłuchania koncertu na leżąco, dlatego organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą karimat i koców. Będzie można również uczestniczyć w spotkaniu tradycyjnie, z miejscami siedzącymi.

Początek o godz.18.00. Bilety: 35 zł, dzieci i młodzież do 15 lat - wstęp bezpłatny.

lik / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj