tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 lutego 2014
  • 7 marca 2014

Koncert: Rock’n’roll w Kloster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj

Za nami:

7 marca (piątek) w Kloster Pub zagra pochodzący z Czech zespół Retro Jokers i katowicki Pan Stian.

Zespół Retro Jokers pochodzi z Ostrawy. To laureaci prestiżowego konkursu RGM Mercedes Benz Live Space 2012. Aktualnie aktywnie lansują nowy album pt.:  Lonely Runner's Soul, utrzymany w klimatach  Rock'n'Roll/Garage z wpływami indie rocka i punku.

Retro Jokers to przede wszystkim rockowa energia w dawnym, dobrym tego słowa znaczeniu - na scenie wulkan energii, który jednak nigdy nie traci klasy. Ich znakiem rozpoznawczym są białe koszule i garnitury - jak na prawdziwych oldschoolowych gentlemanów przystało.

Zespół odwiedził wcześniej Polskę w ramach zimowej trasy Gentlemen Tour 2014.

retro jokers
Retro Jokers wystąpi w Tychach 7 marcaGrupie Retro Jokers będzie towarzyszyć polski support, zespół Pan Stian z Katowic. Pan Stian promuje właśnie nowe wydawnictwo pt.: "Złamane obietnice" nagrane w specyficznym retro stylu łączącym rock z bluesem.  Miks rockowej energii z wpływami bluesa i indie rocka w projekcie Pan Stian lider zespołu - Sebastian Pypłacz, uzyskał poprzez zaproszenie do wspólnego grania doświadczonych muzyków znanych z takich formacji jak: Don't Be A Poor Person, Debris Of Blues czy Clin't Eastwood.

Pypłacz ma na swoim koncie także pięć wydawnictw z projektem Meet The Ambient oraz wiele kolaboracji z muzykami (m.in. formacja Fantazman czy nowy projekt z nurtu elektropopu, Beat Beat Owl) oraz z artystami z innych dziedzin sztuki. Aktywnie koncertuje w kraju, ale także zagranicą między innymi na Sziget Festival 2012 w Budapeszcie czy Bunde Republik Neustad w Dreźnie. Tworzy także projekty artystyczne niezwiązane z muzyką.

Początek o 20.00.

Bilety - 10 zł.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kloster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj