tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 lutego 2014
  • 1 marca 2014

Koncert Zeusa w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

1 marca (sobota) Underground Pub zaprasza na koncert łódzkiego rapera Zeusa. zagrają także DJ MixAir, Rover, Mateusz "BCZ" Buczkowski i ToMZeT.

Agencja artystyczna Pull Up zaprasza na koncert łódzkiego rapera ZEUSA, autora świetnie przyjętego albumu "Zeus. Nie żyje", założyciela wytwórni Pierwszy Milion.

Nowa płyta okazała się fenomenem na polskim rynku fonograficznym, utrzymując się w czołówce sprzedaży przez wiele tygodni po premierze. Jego show z udziałem Joteste i Dj Mixair Eudezet to przynajmniej 90 minut energetycznej bomby.

Tuż przed nim zagra reprezentant Kielc oraz wytwórni Step Records, Rover Kielce. Promuje On swój debiutancki krążek pt. "Odźwierny".

Start o 19.00.

zeus


Bilety: 20 zł (50 szt.), 25 zł (100 szt.), 30 zł (w dniu koncertu) dostępne:
- on-line: mateusz@pullup.pl (w tytule maila "BILETY - MIASTO - DATA - ILOŚĆ") - po zaksięgowaniu wpłaty Twoje nazwisko pojawi się na liście gości, która będzie dostępna przy wejściu na imprezę; Ticketpro: www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1278858-zeus-joteste-dj-mixair-rover-mateusz-bcz-buczkowski-tomzet.html
- sprzedaż stacjonarna: EMPIK, Saturn, Media Markt, Underground, pl. Korfantego 1, Tychy - Norma Shop, ul. ks. Tischnera 29, Tychy, Wersel Music Point, ul. Edukacji 48, Tychy.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj