tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 lutego 2014
  • 28 lutego 2014

20. urodziny Biebera w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

28 lutego z okazji 20. urodzin Justina Biebera, sieć kin Multikino zaprasza na pokaz filmów: "Justin Bieber: Never Say Never" w 3D oraz "Justin Bieber. Believe".

Film "Justin Bieber: Never Say Never" opowiada o początkach kariery Justina Biebera. Trójwymiarowa produkcja ukazuje drogę do sławy nastoletniego idola dziewcząt, zdjęcia z przeszłości oraz materiał zarejestrowany podczas jednej z tras koncertowych wokalisty. Za reżyserię odpowiada Jon Chu, a za produkcję - menedżer młodego artysty, Scooter Brau oraz szef wytwórni Def Jam, L.A. Reid. 
 
Natomiast "Justin Bieber. Believe" jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: "Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz".

justin bieber, urodziny


Początek o godzinie 16.00.

Ceny biletów: 30 zł (normalny) i 27 zł (facebook - ilość voucherów ograniczona).

Do obejrzenia filmu Justin Bieber: Never Say Never niezbędne będą okulary 3D. Okulary można nabyć w kasach biletowych oraz barach kinowych w cenie 3 złotych.

Chciałbyś plakat z koncertu „Justin Bieber. Believe”? Kup 28 lutego w kasie biletowej Multikina najnowszy numer "Multikino&Gala" - nowego dwumiesięcznika z recenzjami, artykułami oraz kuponami rabatowymi!

Premiera akustycznej wersji przebojowego albumu "Believe" miała miejsce 29 stycznia 2013 roku. Płyta zawiera przeboje z poprzedniego albumu Justina Biebera "Believe", a także 3 nowe, niepublikowane wcześniej utwory.

"Believe Acoustic" będzie zawierało 7 akustycznych studyjnych utworów, 1 utwór live oraz 3 zupełnie premierowe nagrania.

Konkurs

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj