tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 lutego 2014
  • 18 lutego 2014

Kino Na Obacasach w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

We wtorek 18 lutego odbędzie się w Multikinie kolejna odsłona Kina Na Obcasach, w ramach którego będzie można zobaczyć film "Zimowa Opowieść" z Collinem Farrellem i Russellem Crowem.

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań.

Start o godzinie 20.00, początek seansu o godz. 20.40.

Cena biletu 18 zł. Biletu można zakupić on-line za pośrednictwem strony www.multikino.pl

Przed seansem tradycyjnie na Panie czeka wieczór pełen emocji z mnóstwem atrakcji, niespodzianek i konkursów z nagrodami przygotowanymi przez partnerów, w tym m.in: Ośrodek Szkolenia Kierowców KASKADER, Wellness Klub, Szpital Miejski w Pszczynie,
Kawiarnia, restauracja "W MIĘDZYCZASIE".

film zimowa opowieść, multi


"Zimowa Opowieść" - akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia. 

Konkurs

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj