tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2014
  • 21 lutego 2014

Koncert Lipali w Palisandrze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Palisander" podaj

Za nami:

21 lutego (piątek) Klub Palisander zaprasza na koncert Lipali.

Zespół Lipali został założony przez Tomka "Lipę" Lipnickiego w 2000 roku, po rozwiązaniu grupy Illusion. Najnowsza płyta zespołu to "3850".

Lipali łączy w swojej muzyce różne brzmienia - rockowe, hard-core’owe, jazzowe, trance'owe i psychodeliczne. Muzyka zespołu porównywana jest do dokonań takich artystów jak David Sylvian, Robert Fripp (King Crimson) czy Peter Gabriel.

Koncert odbędzie się w ramach akcji wspierającej fundację DKMS Polska, która ma na celu zebranie jak najwięcej chętnych osób do rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku kostnego dla osób chorych na białaczkę.

Przed koncertem zagra support - zespół SROGO (Tychy) z gościnnym udziałem Jakóba z Garderoba Kru i Michał Błaszkiewicz (skrzypce).

Bilety: 27 zł (przed koncertem) i 35zł (w dniu koncertu) do nabycia w Klubie Palisander i TIGRE fitness CLUB Agnieszka Zięba.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Palisander

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Palisander" podaj