tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 lutego 2014
  • 14 lutego 2014

Shamboo i Muniek Staszczyk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

14 lutego (piątek) w Tychach wystąpi Shamboo i Muniek Staszczyk. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej płytę: "TATA". Na koncert zaprasza Pub Underground.

SHAMBOO to legenda częstochowskiej sceny muzycznej. Pierwszy raz na scenie - SHAMBOO pojawiło się w maju 1982r. jako SzamboPunk. W pierwszym składzie na basie grał Zygmunt "Muniek" Staszczyk, na wokalu Mikser, na gitarze Pilar, a na bębnach grał Jacek "Słoniu" Wudecki, późniejszy muzyk T. Love Alternative. Następnie do składu dołączył Maciek "Macio" Maślikowski - gitara, Michał "Dżuma" Palutek - bas oraz Waldek "Kopsiur" Koper - który zastąpił Słonia na perkusji.

Kolejne spotkanie na wielkiej scenie - SHAMBOO i Muńka - miało miejsce na festiwalu w Jarocinie w 1983r. SHAMBOO zagrało wtedy w składzie: Macio, Dżuma, Biba, Bucik...a Muniek zdobywał już scenę z zespołem T.Love.

Po kilku latach koncertowania, w roku 1987 SHAMBOO zawiesiło działalność. W 2009 roku na specjalne życzenie Muńka, Zespół SHAMBOO reaktywował się aby zagrać na Muńkowym koncercie urodzinowym. Po tym wydarzeniu nastąpiła nowa era działalności kapeli, która doprowadziła do nagrania płyty oraz spełnienia marzeń dwóch chłopców z Rakowa - Macia i Muńka .

Obecne Shamboo to przyjacielski zespół, wyróżniający się niezwykłą energią koncertową. W punkowym brzmieniu zespołu słychać teraz mocny, rockowy oddech a to za sprawą nowych członków zespołu, którzy swoim gustem muzycznym kształtują nowoczesne dźwięki Shamboo.

Początek o 20.00.

Bilety: 25 zł i 35 zł.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj