Rozrywka

  • 11 września 2018
  • 20 września 2018
  • wyświetleń: 2956

Badania wad postawy ciała dzieci i młodzieży w Gabinecie Fizjos

Materiał partnera:

Wczesne wykrycie złych nawyków oraz wad postawy ciała daje możliwość korekcji i uniknięcia w przyszłości poważnych problemów zdrowotnych. Najczęstszym problemem są bóle kręgosłupa, które doskwierają również w życiu dorosłym.

Kompleksowe działanie:
  • Diagnoza - Profilaktyka - Rehabilitacja - Edukacja


W Poradni wad postawy FIZJOS w kompleksowy sposób pomagamy rodzicom rozwiązać problem wad postawy ciała u dzieci. Oprócz badania wykonanego przez fizjoterapeutę w przypadku dalszych wskazań oferujemy możliwość zajęć korekcyjnych, doboru obuwia lub wkładek korekcyjnych, możliwość konsultacji z lekarzem specjalistą, a w poważnych przypadkach kompleksową rehabilitację indywidualną.

Dla rodziców, którzy mają możliwość sami uczyć swoje dzieci prawidłowych nawyków, organizujemy instruktażowe spotkanie z fizjoterapeutą.

Dla kogo obuwie profilaktyczne?

Obuwie, które Państwu proponujemy, jest zalecane nie tylko dzieciom z wykrytym płaskostopiem, ale także zdrowym, jako najlepsza forma profilaktyki, skutecznie chroniąca przed wadami stóp. Rozwój stopy zaczyna się już w momencie, w którymi dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki. Początkowo stopy dzieci są bardzo delikatne i szczególnie narażone na nieprawidłowy rozwój.

Zachęcamy do przymiarek pod okiem fizjoterapeuty w celu dopasowania odpowiedniego obuwia dla dzieci już od najwcześniejszych lat życia.

Poradnia Wad Postawy Fizjos zaprasza dzieci oraz młodzież na badania wad postawy ciała i płaskostopia oraz zajęcia gimnastyki korekcyjnej.

Zapisy na badania postawy ciała, dobór wkładek i obuwia oraz zajęcia korekcyjne i rehabilitację indywidualną w zakresie wad postawy ciała dzieci i młodzieży w naszej rejestracji: Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a, telefon: 790-636-990.

Pełna oferta gabinetu dostępna na http://www.fizjos.pl.

FIZJOS - MASAŻ, FIZJOTERAPIA, USG, WKŁADKI

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

firma Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj