Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 czerwca 2013
  • 21 czerwca 2013

Plan Beach na plaży w Łące

Za nami:

Kim Nowak i Zgredybillers zagrają 23 czerwca na plaży Ośrodka Sportów Wodnych w Łące. Impreza nosi nazwę Plan Beach 2.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 18.00 (wejście d 17.00). Na muzycznej scenie live będzie można usłyszeć Kim Nowak oraz Zgredybillers, a na drugiej scenie DJ Shwanza oraz DJ Tapeusza. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowana zostanie muzyczna niespodzianka i wiele atrakcji, m.in. skoki na bungee i stoiska z rękodziełem.

Bilety są do nabycia w klubach:
- Bugsy's Jazz Club Pszczyna ul.W. Łokietka 2
- Barometr Bielsko- Biała ul. Rynek 24.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy bilet. Na jego podstawie oznakowany zostanie specjalną opaską, której nie można ściągnąć aż do zakończenia imprezy. Uwaga! Przy wyjściu poza teren festiwalu należy zerwać opaskę.

Okazanie opaski uprawnia do otrzymania gratisowego browaru lub napoju Friz Cola (na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby z własnym alkoholem). Na napoje oraz pyszne posiłki (również wegetariańskie) zapraszamy do Riviery Łąckiej na terenie festiwalowym.

Program

18.00 - do zakończenia, Scena na Plaży: DJ Shwanz oraz DJ Tepeusz i nie tylko
19.00 - Plaża: show w wykonaniu Pszczyńskich Zumbiarek
20.00 - Hangar: Zgredybillers
22.30 - Hangar: gwiazda wieczoru Kim Nowak

Dodatkowe atrakcje:

Skoki na bungee
Gwarantujemy ekstremalne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny. Prowadzimy wcześniejsze zapisy przez facebooka. Dla osób zarejestrowanych zniżka

Stoiska z rękodziełem
(wspieramy artystów, jeżeli chcesz się pokazać, a nie produkujesz swoich wyrobów w Chinach, wciąż możesz się zgłaszać. Stoisko dostaniesz za free)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.