Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 maja 2018
  • 6 maja 2018

Premiery maja w Multikinie: "Strażnicy cnoty" i "Ghostland"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Od 4 maja Multikino zaprasza na pokazy premierowe: komedię pomyłek „Strażnicy cnoty”; przerażający „Ghostland”.

Bal wieńczący rok szkolny to dla trzech przyjaciółek idealna okazja, by pożegnać się z… dziewictwem. Nastolatki nie zdają sobie jednak sprawy, że o planie wiedzą ich rodzice, którzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić do intymnych sytuacji z udziałem córek.

W reżyserskim debiucie Kay Cannon, scenarzystki serii „Pitch Perfect”, zobaczymy m.in. Leslie Mann („Inna kobieta”, „40 lat minęło”), Ike’a Barinholtza („Sąsiedzi”, „Legion samobójców”), Johna Cenę („Wykolejona”, „Tata kontra tata”).„Ghostland” - najnowszy horror Pascala Laugiera. Koszmarne wspomnienia z przeszłości nagle staną się przerażająco żywe… Film dla ludzi o mocnych nerwach.

Fabuła filmu skupia się na siostrach Beth i Verze, które po kilkunastu latach nieobecności wracają do swojego starego domu. Nie będzie jednak to przyjemny powrót. Przed laty w domu doszło do tragedii, która odcisnęła piętno na psychice sióstr. Po powrocie do domu odkryją też, że niewiele się w nim zmieniło. Co więcej - dojdzie tam do serii niewyjaśnionych, przerażających zdarzeń…Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.