tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 6 kwietnia 2018
  • 5 maja 2018

Poranki dla Dzieci - wiosenne nowości w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Od 7 kwietnia zapraszamy na premierowe odcinki uwielbianego przez maluchy serialu - Psi Patrol w Multikinie. Tydzień później, 14 kwietnia na wielkim ekranie pojawi się Basia, bohaterka serii książek dla dzieci, autorstwa Zofii Staneckiej.

Reklama

Psi Patrol podejmuje przeróżne wyzwania. A to dlatego, że każdy z ośmiu niezwykłych szczeniaków, pod pieczą pomocnego chłopca Rydera, specjalizuje się w innych zadaniach. Dalmatyńczyk Marshall to psi strażak i ratownik, owczarek Chase jest czujnym policjantem, buldog Rubble potrafi skonstruować dosłownie wszystko, kundelek Rocky to mistrz ekologii, labrador Zuma świetnie radzi sobie w wodzie, a Sky, suczka rasy cockapoo, sprawnie lawiruje swoim helikopterem! Na takiej drużynie można polegać - zwłaszcza, że domki czworonożnych bohaterów nie są zwykłymi psimi budami, a w plecakach szczeniaków znajdzie się niejeden przydatny rekwizyt!

Mali widzowie towarzyszący Psiemu Patrolowi w jego przygodach nauczą się od niego zaradności, odpowiedzialności i zgodnej współpracy, ale również poznają różne zawody i wyzwania z nimi związane. Z pewnością szybko dołączą do fanów tego uwielbianego przez dziecięcą publiczność na całym świecie kanadyjskiego serialu animowanego.

psi patrol


„Basia” to stworzona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak seria książek porównywana przez krytyków do „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Tak jak u szwedzkiej pisarki, książki z serii „Basia” opisują codzienność każdego dziecka, nie przesłodzoną i idylliczną, ale prawdziwą - w której między chwilami prawdziwego szczęścia pojawiają też różnego rodzaju dylematy. To bezpretensjonalny i okraszony humorem zapis życia współczesnego przedszkolaka. Dziewczynka poznaje świat, zadaje pytania i bawi się razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego. A to dopiero początek serii, która ma liczyć 13 odcinków.

basia


Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Szczegółowy harmonogram pokazów:

7-8 kwietnia:

  • 2 seanse dziennie, w sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00

14-15 kwietnia:
  • 2 seanse dziennie, w sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00

Od 23 kwietnia:
  • 1 seans dziennie, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30

Długi weekend majowy (od 28 kwietnia do 6 maja):
  • codziennie, o godz. 10:30


Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj