tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 28 kwietnia 2013
  • 18 maja 2013

Tychy najmilszym miastem?

Pod hasłem "Milka. Moje miasto się przytula" 22 kwietnia wystartowała ogólnopolska akcja, w której Polacy wybiorą najmilsze miasto w Polsce. Czy Tychy zdobędą tytuł najmilszego miasta w Polsce? O tym zadecydują mieszkańcy.

Najmilsze miasto w Polsce otrzyma od Milki nagrodę główną w postaci działań promocyjnych w telewizji, radiu, prasie oraz Internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, która zostanie zrealizowana tuż po zakończeniu projektu akcji "Milka. Moje miasto się przytula". Do wygrania są także imprezy plenerowe zorganizowane w trzech miastach-finalistach.

Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy swoje głosy mogą oddawać za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl oraz aplikację Facebooku (Facebook.com/Milka). Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.

Pierwsza faza zakończy się 18 maja br. i wyłonione w jej trakcie zostaną trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one będą konkurować w kolejnych etapach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.

- "W drodze do finału mieszkańcy tych trzech miast będą mieli okazję wykazać się i udowodnić, że to właśnie w ich mieście panuje najmilsza atmosfera, biorąc udział w weekendowych wydarzeniach specjalnych i zabawnych prowokacjach" - powiedziała Beata Kucejko, Brand Manager marki Milka, organizatora akcji.

- "O tym, które miasto w Polsce zdobędzie tytuł najmilszego, dowiemy się 30 czerwca br. podczas imprez plenerowych z licznymi atrakcjami, grami i zabawami dla mieszkańców, zorganizowanych w trzech miastach-finalistach jednocześnie" - wyjaśniła Beata Kucejko.

Emocje związane z wyborem najmilszego miasta będą towarzyszyć uczestnikom do ostatniego dnia akcji, czyli 30 czerwca - biorący udział w imprezach na żywo będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy miast zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.

- "Wybierając najmilsze miasto, myślimy o jego mieszkańcach. W każdym mieście ważne są sprawna komunikacja miejska, dobrze funkcjonujące samorządy czy ciekawa oferta kulturalna, ale w naszej akcji najważniejsi są ludzie i relacje między nimi" - wyjaśniła ideę akcji Beata Kucejko. Wraz z Milką chcemy uzmysłowić Polakom, że to, czy miejsce, w którym mieszkają można uznać za miłe i przyjazne, czy chce się w nim przebywać, być jego częścią, zależy od nich samych i od ich codziennych zachowań wobec siebie" - dodała Kucejko.

Więcej informacji na stronie akcji "Milka. Moje miasto się przytula" www.fioletowastrona.pl.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.