tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2013
  • 26 kwietnia 2013

Nocny maraton w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

W nocy z 26 na 27 kwietnia Multikino zaprasza na ENEMEF: Noc Megahitów.

Zaprezentowane zostaną cztery filmy, które zebrały w kinach wielomilionową publiczność i które zdobyły rzesze fanów na całym świecie. Każda z tych produkcji to nie tylko majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych, ale także wciągające historie z doskonałą obsadą i poruszającą muzyką. Ta noc to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych filmowych doznań.

W repertuarze znalazły się: przełomowy dla światowej kinematografii "Jurassic Park 3D" (premierowo w wersji 3D). Oprócz tego pokazany zostanie "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", czyli prolog do największego hitu ostatniej dekady: trylogii "Władcy Pierścieni", a także "Harry Potter i Insygnia Śmierci" (część 1 w 2D, część 2 w 3D), kończące serię ekranizacji bestsellerowych powieści J.K. Rowling.

Kolejność emisji filmów ustala publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl. Głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.00.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

lik / tychy.info
źródło: Multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj