tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 18 kwietnia 2013
  • 22 kwietnia 2013

Andrea Bocelli "Love in Portofino"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

22 Kwietnia w tyskim Multikinie będzie można zobaczyć koncert Andrea Bocellego "Love in Portofino".

"Love in Portofino" (miłość w Portofino) to koncert, który ukazuje się przy okazji premiery najnowszego albumu studyjnego artysty "Passione". Koncert został zrealizowany w sierpniu 2012 roku w jednej z najpiękniejszych scenerii koncertowych świata.

Koncert poprzedza ekskluzywny wywiad nakręcony we włoskim domu artysty, a podczas koncertu zagranego przed specjalnie zaproszonymi gości w Piazzetta w Portofino, Andrea Bocelli zaśpiewa najbardziej znane utwory miłosne.

Tenora wspierają starannie dobrani muzycy, w tym Carolina Campbell na skrzypcach, niemiecka śpiewaczka Helene Fischer oraz brazylijska śpiewaczka, autorka piosenek Sandy. Na trąbce zobaczymy Chrisa Botti, a narzeczona Andrea Bocellego Veronica Berti wykona z Andreą piosenkę pt. Something Stupid, całość dopełnia czterdziestoosobowa orkiestra.

To intymne i romantyczne wydarzenie zostało uwiecznione i wyprodukowane przez zdobywcę 16 nagród Grammy Davida Fostera. Nagranie zostało zrealizowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu koncert zostanie również odtworzony na całym świecie w kinowej jakości obrazu oraz dźwięku.

---------------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, które na adres rozrywka@tychy.info prześle prawidłową odpowiedź na pytanie:

Z jakiego kraju pochodzi Andrea Bocelli?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowany mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / tychy.info
źródło: Multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj