tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2013
  • 18 kwietnia 2013

Koncert Hugo Race Fatalists

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

18 kwietnia (czwartek) Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert bluesowy - wystąpi australijski Hugo Race Fatalists.

Twórcą grupy jest Hugo Race - australijski muzyk rockowy i producent muzyczny mieszkający naprzemiennie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Włoszech. Jest artystą nie tylko scenicznym, ale i teatralnym oraz filmowym - zarówno w zakresie tworzenia ścieżek dźwiękowych, jak i aktorstwa.

Muzyczną karierę zaczynał w zespole Nick Cave & The Bad Seeds, który pomagał tworzyć na początku lat 80-tych. W połowie lat 80-tych założył legendarny australijski zespół the Wreckery. Obecnie stoi na czele formacji Race Hugo & True Spirit oraz Hugo Race Fatalists, której twórczość krytycy lubią określać etykietką "industrial trance blues".

Formację Hugo Race Fatalists tworzą również Antonio Gramentieri i Diego Sapignoli z włoskiej formacji Sacri Cuori. Wspólnie nagrali dwa albumy: "Fatalists" (2010) oraz "We Never Had Control" (2012).


I'm On Fire - Hugo Race

lik / tychy.info
źródło: www.delta.art.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj