tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 10 kwietnia 2013
  • 18 kwietnia 2013

Czesław Śpiewa w Underground

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

W czwartek 18 kwietnia Czesław Śpiewa wystąpi w Pubie Underground.

Założycielem i twórcą Czesław Śpiewa jest Czesław Mozil - wokalista, kompozytor, producent, akordeonista i absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze.

W 2008 roku ukazał się pierwszy album artysty "Debiut", który pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami.

Ostatni album "Czesław Śpiewa Miłosza" pochodzi z 2011 roku.

Grupa Czesław Śpiewa swoje występy na żywo podnosi do rangi spektakli muzycznych. To wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi oraz freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Tutaj muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami.

W koncertowym repertuarze poza piosenkami z najnowszej płyty znajdują się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, "Debiut" i "Pop" oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - "Tesco Value".

Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy. Używają do tego szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Początek koncertu o godzinie 21.00. Bilety 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu).

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj