tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2013
  • 16 kwietnia 2013

Kino Na Obcasach w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

We wtorek 16 kwietnia, Multikino zaprasza wszystkie Panie na pierwszą w Tychach odsłonę projektu "Kino na Obcasach" z filmem "Panaceum".

Kino Na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie tylko dla Pań. Wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj będą odbywać się w pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 20.00.

Przed seansem dla wszystkich uczestniczek spotkania przygotowano dodatkowe atrakcje. Salon Nomasvello i She przedstawi wiosenne trendy w kosmetologii oraz ufunduje zaproszenia na zabiegi kosmetyczne, natomiast kawiarnia i restauracja "W międzyczasie" zadba o nagrody w postaci bonów do wykorzystania lokalu. Każda z Pań będzie mogła skosztować wyśmienitych win przygotowanych przez sklep "dobrewina.pl", a o podniebienia zadba także Kinder Bueno. Na Panie czekają również niespodzianki od L’Occitane….


"Panaceum" - Życie Emily ulega rozsypce, kiedy jej mąż trafia do więzienia za oszustwa finansowe. Z głębokiej depresji próbuje wyciągnąć ją psychiatra dr Jonathan Banks. Po wielu nieudanych próbach leczenia różnymi antydepresantami, przepisuje Emily nowy, eksperymentalny lek. Skutki uboczne, wynikające z przyjmowania niesprawdzonego środka, zmieniają jej życie w piekło...

----------------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze Panie, które na adres rozrywka@tychy.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się reżyser filmu "Panaceum"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywczynie zaproszeń o wygranej zostaną poinformowane mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / tychy.info
źródło: Multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj