Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 marca 2013
  • 2 kwietnia 2013

Przedpremiery w Multikinie

Za nami:

1 i 2 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo "Intruza" oraz "Spring Breakers".

"Intruz" - Andrew Niccola (scenarzysty "Truman Show") to epicki romans science fiction oparty na bestsellerowej powieści Stephenie Meyer, autorki "Sagi Zmierzch". W niezbyt odległej przyszłości obca rasa zwana Duszami najeżdża Ziemię i przejmuje kontrolę nad ciałami oraz umysłami jej mieszkańców. Tylko nielicznym udaje się uniknąć unicestwienia. Od tej pory ukrywają się oni w jaskiniach i podziemnych tunelach, obserwując z przerażeniem zmiany zachodzące w świecie, który niegdyś należał tylko do nich. Tymczasem Melanie Stryder (Saoirse Ronan), walcząc z zamieszkującą jej ciało Duszą o imieniu Wagabunda, rozpoczyna niezwykłą przygodę, której stawką będą nie tylko losy wszystkich jej bliskich, ale także całego gatunku ludzkiego. Czy miłość będzie w stanie pokonać każdą przeszkodę?

"Spring Breakers" - Harmony’ego Korine’a ("Skrawki", "Dzieciaki") to odważne, wywrotowe i prowokacyjne lustro popkultury, opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których liczy się tylko dobra zabawa. Niewiarygodne pomysły i nieposkromiona fantazja sprowadzą bohaterki na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. "Spring Breakers" zabierze widza w inny wymiar - do miejsca i czasu, w którym nie obowiązują żadne zasady. Tam, gdzie można w końcu robić wszystko, czego dusza zapragnie, łamiąc istniejące reguły i nie przejmując się konsekwencjami. W rolach głównych wystąpili: Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Rachel Korine, Ashley Benson i James Franco.

lik / tychy.info, źródło: Multikino

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.