Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 stycznia 2018

ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu w Multikinie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z premierą najnowszej części "Lek na śmierć" to epickie wydarzenie specjalnie dla fanów hitowej serii oraz miłośników dobrego, pełnego przygód i zagadek kina science fiction. Tej nocy widzowie staną się częścią grupy Streferów uwikłanych w mroczną tajemnicę i walczących o przetrwanie.

Wszystko zacznie się w bezlitosnym, pozornie bez wyjścia labiryncie, do którego każdy trafia w niejasnych okolicznościach i z nieznanych powodów. Komu uda się przetrwać, a kto zginie? Kto za tym wszystkim stoi i co ma na celu...? Pytania z czasem będą się mnożyć, a prawda będzie czekała tylko na tych, którzy dotrwają do samego końca. Podejmiesz wyzwanie? W repertuarze:
- Więzień labiryntu
- Więzień labiryntu: Próby ognia
- Więzień labiryntu: Lek na śmierć - premierowo!

ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu odbędzie się w piątek, 26 stycznia. Rozpoczęcie o godzinie 22.00, przewidywany koniec ok. 5.00 rano.

ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu w Multikinie!

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.