Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 28 stycznia 2018
  • 31 stycznia 2018

Bo zawsze jest jakiś „Plan B” - pokazy przedpremierowe!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Nie ma sytuacji bez wyjścia i nic nie dzieje się bez przyczyny. Wystarczy odrobina wiary, że wszystko ma swój sens. Przekonają się o tym bohaterowie filmu „Plan B”, który przedpremierowo zobaczyć będzie można w wybranych kinach sieci Multikino 31 stycznia.

Bohaterów „Planu B” poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś zupełnie nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, mimo iż często zwiążą się na początku z burzą uczuć. Ostatecznie dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, czyli odnalezienie tego, co naprawdę w życiu istotne.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.