tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 11 stycznia 2018
  • 14 stycznia 2018

„Ignacy Loyola”, czyli jak grzesznik stał się świętym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Od 12 stycznia w sieci kin Multikino wyświetlany będzie „Ignacy Loyola” - doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia tytułowego Ignacego Loyoli - świętego Kościoła katolickiego, duchownego i teologa. Twórcy wykreowali trzymającą w napięciu do ostatniej minuty opowieść o nadzwyczajnej przemianie wewnętrznej człowieka.

Reklama

Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy, podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie - wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj