tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 listopada 2012
  • 1 grudnia 2012

FOGG. Autobiografia w piosenkach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

1 grudnia (sobota) w Teatrze Małym będzie można zobaczyć spektakl muzyczny "FOGG. Autobiografia w 21 piosenkach". Spektakl z artystami warszawskich teatrów Rampa i Roma.

Kanwę widowiska stanowią fragmenty wspomnień Mieczysława Fogga "Od palanta do belcanta", pozwalające poznać artystę od wczesnej młodości, poprzez debiut w Chórze Dana, karierę solową, działalność w czasie okupacji i Powstania Warszawskiego, po czasy kiedy otwierał słynną "Cafe Fogg" i wytwórnię płyt gramofonowych "Fogg Record".

Warstwa muzyczna to piosenki zespołowe: "Zrób to tak", "Trzy świnki", "Argentyna" czy "Nadto gruba jest", przez tria i duety: "Odpukaj pan", "Żebyś ty wiedziała", "Bluzeczka zamszowa", "Pierwszy siwy włos", po solowo wykonywane największe przeboje Fogga: "Ta ostatnia niedziela", "Piosenka o mojej Warszawie", "Przy kominku" czy "Jesienne róże". Wszystkie utwory interpretowane są w nowy, często zaskakujący sposób.

Bilety w cenie: 35 zł i 28 zł (na kartę stałego widza).

Początek spektaklu o godzinie 18.30.

lik / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj