tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 listopada 2012
  • 19 listopada 2012

Teatr Buffo w "Boeing-Boeing"

Za nami:

W poniedziałek, 19 listopada w Teatrze Małym będzie można zobaczyć farsę Marc'a Cameoletti: "Boeing-Boeing". W gwiazdorskiej obsadzie, gościnnie wystąpi Teatr Buffo z Warszawy.

Spektakl w 1991 roku trafił do Księgi Rekordów Guinnesa za rekordową ilość wystawień oraz doczekał się kilku kinowych adaptacji, w tym hollywoodzkiego hitu z Tonym Curtisem i dwóch filmów bollywoodzkich. Został także nagrodzona Tony Awards, odpowiednikiem filmowego Oskara w świecie teatru.

"Boeing-Boeing", to komedia sytuacyjna z samolotem w tle. spektakl opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Ma on bowiem aż trzy narzeczone, a wszystkie są stewardesami. Zawsze udaje mu się skoordynować wizyty pań. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

W spektaklu występują: Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski/ Łukasz Simlat, Cezary Kosiński/ Maciej Wierzbicki.

Spektakl odbędzie się o godzinie 17.30 i 20.30. Bilety - 85 zł.

lik / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.