Reklama

Rozrywka

  • 25 października 2012
  • 10 listopada 2012
  • wyświetleń: 3027

Koncert Totentanz w Skup Kultury

Za nami:

Zespół Totentanz zagra w sobotę, 10 listopada w Tychach. Na koncert zaprasza Skup Kultury.

Totentanz jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się zespołów polskiej muzyki rockowej. Swoim debiutem w 2007 roku uplasował się w czołówce polskich wykonawców rockowych.

Zespół ma w dorobku 3 płyty i DVD Live, zapis koncertu z orkiestrą kameralną. Pierwsza płyta 2007 "Nieból" , zdobyła tytuł "płyty roku" w Antyradiu oraz dała zespołowi "Debiut roku" według magazynu Metal hamer.

Druga płyta 2009 " Zimny Dom" ,dała zespołowi nominację do Fryderyka w kategorii "Najlepszy album rockowy 2009", zagrali też koncert na żywo w radiowej Trójce, a kilka utworów trafiło na legendarną Listę Przebojów Trójki. Wysoką pozycję zespołu ugruntowała płyta z DVD Live.

Trzecia płyta "Inni" ukazała się w 2011 roku. Zespół gości w wielu magazynach muzycznych, jest obecny na największych festiwalach rockowych, a przede wszystkim koncertuje w całej Polsce, gromadząc wielu oddanych fanów. Nie tylko muzyka, ale też niezwykłe teksty są magnesem, który przyciąga na ich koncerty.

Podczas koncertu, grupa zaprezentuje swoje najbardziej znane utwory i przede wszystkim będzie można usłyszeć już całkowicie nowy materiał, który ukaże się w sprzedaży wiosną 2013 r.

Bilety: 25 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu koncertu), dostępne w klubie.

Wstęp na koncert od 18.00.

lik / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj