tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 4 października 2017
  • 7 października 2017

Światowy spacer fotograficzny - TTF pojedzie do Pszczyny

Za nami:

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza w sobotę, 7 października na spacer fotograficzny po Pszczynie, w ramach Scott Kelby's Worldwide Photowalk.

To kolejna edycja imprezy wymyślonej 10 lat temu przez znanego amerykańskiego fotografa i autora poradników. Scott Kelby wpadł na pomysł, aby tego samego dnia tysiące ludzi na całym świecie wyruszyły na spacery fotograficzne, a później ich zdjęcia brały udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, między innymi sprzętem fotograficznym. Spacerów będzie prawie tysiąc.

Aby rywalizować z fotografami z całego świata w konkursie, trzeba się zarejestrować (bezpłatnie) na oficjalnej stronie www.worldwidephotowalk.com/walk/foto-pszczyna. Jeśli ktoś nie wierzy, że ma szansę w konfrontacji z pasjonatami fotografii, którzy wyślą zdjęcia z nowojorskiego Central Parku, spod Wieży Eiffla albo z widokiem na operę w Sydney, warto wiedzieć, że kilka lat temu w finale znalazło się ujęcie z Rybnika. Zgłosić będzie można tylko jedno zdjęcie, musi być ono wykonane w trakcie spaceru. Tematyka jest dowolna.

Spacer rozpocznie się o godzinie 16.00 na dworcu kolejowym w Pszczynie. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania na czas spaceru opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Posiadany sprzęt i doświadczenie nie mają znaczenia. Spacer z pewnością będzie okazją nie tylko do poszukiwania ciekawych kadrów, ale i poznania innych osób fotografujących oraz wymiany doświadczeń.

Światowy spacer fotograficzny - TTF pojedzie do Ps


Tyskie Towarzystwo Fotograficzne skupia pasjonatów fotografii z Tychów i okolicy, zarówno zawodowych fotografów jak i amatorów. Regularnie organizuje pokazy zdjęć, wystawy, warsztaty, spotkania i spacery fotograficzne.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.