Rozrywka

  • 21 kwietnia 2024
  • 9 czerwca 2024
  • wyświetleń: 2809

Budżet Obywatelski: warsztaty fotograficzne dla dorosłych z Jacentym Dędkiem

Za nami:

Szersze spojrzenie na fotografię, nabycie nowych umiejętności i skupienie pasjonatów, których w Tychach nie brakuje. To przyświeca bezpłatnym warsztatom fotograficznym dla dorosłych, które odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury w Tychach. Uwaga! Limit wolnych miejsc został już wyczerpany!

Budżet Obywatelski: warsztaty fotograficzne dla dorosłych z Jacętym Dędkiem


W ramach cyklu spotkań organizowanych w ramach zgłoszonego w ramach Budżetu Obywatelskiego projektu zaplanowano 5 praktycznych spotkań z profesjonalistami. Jak realizować swoje projekty fotograficzne oraz robić wyróżniające się fotoreportaże - tego nauczą się uczestnicy zaplanowanych w najbliższym czasie warsztatów dla dorosłych.

Pierwsze odbędą się już w sobotę 27 kwietnia w MCK (godz. 9.00-15.00) i dotyczyć będą fotograficznych projektów długoterminowych - Jacenty Dędek, fotograf niezależny, dokumentalista współpracujący z dużymi tytułami prasowy, ale najchętniej oddający się własnym tematom, opowie o realizacji projektów długoterminowych.

Jak sam mówi:

- To dość obszerne zagadnienie, postaram się przygotować trochę inspiracji, opowiem też o swoich projektach. Pokażę sporo zdjęć, wymienimy się refleksjami, zastanowimy się, co robić z gotowymi cyklami, jak przygotować publikację, wystawę, itd. Na pewno porozmawiamy też o sposobach ujęcia, kontekstach, narzędziach - o tematach interesujących dla warsztatowiczów.

Uczestnicy mogą przynieść swoje zestawy fotograficzne, by móc je skonsultować w gronie uczestników i posłuchać wskazówek prowadzącego.

Kolejne warsztaty zaplanowano na 26 maja i 9 czerwca (godziny 10.00-14.00) i połączą teorię z praktyką - odbywać się będą i w części stacjonarnej w MCK-u i w plenerze. Ich tematem będzie reportaż i fotografia uliczna, a poprowadzi je Artur Rychlicki, fotograf pracujący niespiesznie i z najwyższą uwagą, redaktor naczelny m.in. gazety-fotograficznej.org

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Zapisy pod numerem tel.: 32 438 20 61.

  • Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26
  • Data: 27.04.2024
  • Godzina: 09:00
  • Wstęp wolny
  • Zapisy: 32 438 20 61

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj