tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 25 września 2017

Przedsprzedaż biletów na „Botoks” - najbardziej kontrowersyjny polski film

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Już 29 września do kin trafi długo wyczekiwany „Botoks” - najnowszy film twórcy „Pitbulla”. Specjalnie dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery, Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów. „Botoks” to mocne i bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona. Sam reżyser Patryk Vega mówi o produkcji „to mój najmocniejszy film”. Punktem wyjścia podczas tworzenia „Botoksu” były rozmowy z lekarzami. - Twierdzili, że nie ma współczesnego filmu ani serialu, który byłby autentyczny i w prawdziwy sposób opowiadał o polskiej służbie zdrowia - mówi Patryk Vega. - Wszystko dlatego, że zawód lekarza i służba zdrowia owiane są pewną tajemnicą. To hermetyczne środowisko, które chroni samych siebie. My, jako zwykli śmiertelnicy, widzimy tylko fasadę, bo pewne informacje nie wyciekają na zewnątrz.

Patryk Vega jest przeświadczony, że „Botoks” wywoła społeczną dyskusję na temat kondycji polskiej służby zdrowia. - Pamiętam, co działo się w 2005 roku po pierwszym „Pitbullu” - wspomina reżyser. - Jak pytano szefów policji, czy to naprawdę tak wygląda? Jestem przekonany, że kiedy ten film wejdzie do kin, nastąpi potężne trzęsienie ziemi. Uważam również, że każdy jest w stanie skonfrontować się z tym filmem, bo wszyscy przecież chodzimy do lekarza i mieliśmy jakąś niemiłą przygodę z tym związaną.

Bilety na „Botoks” można zakupić przez stronę www.multikino.pl, w kasach kin oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj