Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 września 2017
  • 6 października 2017

Spotkanie z Przemysławem Niciejewskim w Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

Przemysław Niciejewski - oficjalny fotograf Borussii Moenchengladbach - jednego z najbardziej popularnych i utytułowanych klubów niemieckich - będzie gościem Tyskiej Galerii Sportu. Spotkanie odbędzie się w piątek, 6 października o godzinie 18.00 w Tyskiej Galerii Sportu.

Zdjęcie z albumu "Going to the match"
Zdjęcie z albumu "Going to the match" · fot. Przemek Niciejewski


Pasją Przemysława Niciejewskiego jest fotografowanie kibiców piłkarskich. Jeździ za nimi po całym świecie. Przyznaje, że gdy ma do wyboru: obejrzeć spotkanie na stadionie w Barcelonie czy Amsterdamie lub pojechać na ciekawie zapowiadający się mecz gdzieś w Serbii czy Chorwacji, to zwykle wybiera ten ostatni kierunek. - Jestem bardziej kibicem kibiców, niż samej piłki nożnej - mówi.

W 2016 roku ukazał się album "Going to the match" z fotografiami Przemysława Niciejewskiego. To fotograficzna podróż przez wiejskie boiska, zapomniane stadiony, ale także wielkie areny piłkarskie.

Podczas spotkania w TGS Przemysław Niciejewski zaprezentuje swoje zdjęcia i opowie o związanych z nimi historiach. Będzie można również podyskutować z gościem i zakupić album "Going to the match". Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Tyskim Towarzystwem Fotograficznym.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.