Rozrywka

  • 28 marca 2024
  • 31 marca 2024
  • wyświetleń: 1475

Wizyta w Restauracji Steampunk w Wodnej Wieży w Pszczynie to przeżycie!

Artykuł sponsorowany:

Przekroczyć próg Restauracji Steampunk w Wodnej Wieży w Pszczynie, to jak wejść w alternatywną rzeczywistość! Tutaj, w niezwykłej atmosferze i spektakularnym wnętrzu, szefowie kuchni Patryk Dusza i Ziemowit Owczarz badają nieznane kulinarne terytoria. W powietrzu unosi się nutka awanturnictwa i ekstrawagancji, ale także komitywy, przyjacielskiego zaproszenia - niczym do klubu dla odkrywców i podróżników, w którym bywał Phileas Fogg albo kapitańskiego stolika w łodzi podwodnej kapitana Nemo.

Restauracja Steampunk / Wodna Wieża / Pszczyna, ul. Kilińskiego 5


Najważniejsza jest jednak przygoda. Odkrycie. Zaskoczenie. Wizyta w Restauracji Steampunk to przeżycie - i robimy wszystko, by nasi Goście zapamiętali je i dzielili się nim równie chętnie, co wspomnieniami z najbardziej nawet niezwykłych, egzotycznych podróży. Bo czasami świat cudów jest na wyciągnięcie ręki. By doświadczyć ich w pełni warto zamówić nasze sztandarowe menu degustacyjne - dla wygody Gości oferujemy jednak także menu à la carte.

Główna sala Restauracji na poziomie 8. dysponuje 24 miejscami rozlokowanymi przez 6 stołach. Przez wzgląd na specyfikę miejsca i logistykę lokalu nie ma możliwości ich łączenia, w związku z czym przyjmujemy rezerwacje dla max. 8 pragnących zasiąść wspólnie Gości.

Większe grupy zapraszamy do położonego w bezpośredniej bliskości kuchni, na poziomie 7., stołu kapitańskiego - chef’s table. Po uprzedniej rezerwacji przyjmujemy przy nim grupy od min. 5 do max. 12 osób, serwując wyłącznie menu degustacyjne.

Restauracja nie dysponuje siedzeniami, atrakcjami ani pozycjami w menu dla najmłodszych - do udziału w przygodzie zapraszamy przede wszystkim dorosłych oraz te młodsze osoby, które potrafią już w pełni docenić styl i nastrój doświadczenia fine dining.

Restauracja Steampunk / Wodna WieżaZapraszamy od poniedziałku do piątku od 16.00 do 22.00, w soboty od 13.00 do 22.00 oraz w niedziele od 13.00 do 20.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, by uniknąć rozczarowania, zalecamy wcześniejszą rezerwację pod numerem 324388584.

UWAGA - w Święta Wielkanocne (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) restauracja jest nieczynna


Restauracji Steampunk w Wodnej Wieży


Wodna Wieża / Pszczyna, ul. Kilińskiego 5 / wodna-wieza.plTickets Bistro & Wine


Restauracja Steampunk


SPA 4 Strony


Recepcja i Apartamenty
  • tel. 32 438 85 80
Wodna Wieża w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża w Pszczynie" podaj
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża w Pszczynie" podaj