tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 22 lutego 2012
  • 15 marca 2012

Ryan Socash w Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj

Za nami:

15 marca (czwartek) w Skup Kultury wystąpi Ryan Socash. Koncert Ryana Socasha to widowisko audio-wizualne wykonywane przez międzynarodowy kolektyw artystów.

Reklama

Ryan jest z wykształcenia fotografem, absolwentem prestiżowego programu dla fotografów Columbia College w Chicago. Socash jest zarówno autorem wszystkich zdjęć i filmów prezentowanych w czasie widowiska, jak i muzyki i tekstów wykonywanych przez muzyków formacji.

Muzykę, którą komponuje wpisuje się w ramy alternatywnych dźwięków rocka, Indie i jazzu. W Klubie Skup Kultury zagra z wieloletnim przyjacielem - pianistą koncertujący z Lupe Fiesco i amerykańskimi występami Let Me Introduce You To The End - Mattem Nelsonem.

Na okazję wspólnych koncertów w Polsce i na Ukrainie muzycy stworzyli specjalny program, zawierający utwory z albumu „A Voice From The Moutain” nagranego we współpracy z Czesławem Mozilem oraz z najnowszej płyty Ryana: „Of Ghost”.

Ceny biletów: 20 zł (w przedsprzedaży) i 25 zł (w dniu imprezy).

Początek o godzinie 18.00.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj