tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 6 września 2017
  • 16 września 2017

Warsztaty z filmu animowanego dla dzieci od 7 do 12 lat

Za nami:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak powstaje film animowany, koniecznie przyjdź na warsztaty do Muzeum Miejskiego w Tychach! Warsztaty z filmu animowanego odbędą się 16 września w Starym Magistracie (pl. Wolności 1). Początek o godz. 12.00.

warsztaty animacja


W czasie spotkania dowiesz się, co to film animowany, animacja poklatkowa, animacja komputerowa, poznasz historię powstania techniki animacji oraz nazwiska postaci takich jak: Joseph Plateau, William George Horner, Emile Reynaud czy James Stuart Blackton. 

Będzie także okazja do zapoznania się z różnymi technikami animacji, stylami tworzenia, na przykładach starszych i nowszych dzieł różnych twórców.

Uczestnicy warsztatów samodzielnie spróbują także stworzyć fabułę opowieści, makiety oraz postaci z plasteliny, a następnie zarejestrują poszczególne fazy ruchu aparatem fotograficznym, tworząc animacje poklatkowe.

Warsztaty prowadzi Monika Sojka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, laureatka wielu nagród i wyróżnień, dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Tychy.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt: 10 zł od osoby. Zapisy: Joanna Kucz-Pieczka, tel. 32 327 18 20-21, wew. 25; e-mail: j.kucz@muzeum.tychy.pl.

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.