tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 lipca 2017
  • 26 lipca 2017

"Kedi - sekretne życie kotów" przedpremierowo w multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Tyskie Multikino zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu „Kedi - sekretne życie kotów” w najbliższą środę 26 maja. Ten film, to nie tylko świetna propozycja dla kociarzy, ale także dla wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół człowieka.„Kedi - sekretne życie kotów” to wyjątkowy dokument o czworonożnych i miauczących mieszkańcach Stambułu. W tym fascynującym mieście posiadającym ponad tysiącletnią tradycję rozwinęło się najprawdziwsze kocie imperium. To nieodłączna część lokalnej społeczności, drapieżne, uparte, ale także radosne i wierne stworzenia towarzyszą ludziom w ich codziennych sprawach.

Bilety na przedpremierowe seanse „Kedi - sekretne życie kotów” można dostać w kinach sieci Multikino, przez naszą stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

ko koty multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj