Reklama

Rozrywka

  • 7 listopada 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 930

Czwarta Wigilia dla Tyszan! Ruszają licytacje - na pierwszy ogień koszulka Kuby Błaszczykowskiego!

Tyszanki i tyszanie! Wielkimi krokami zbliża się IV edycja Wigilii dla Tych. Wszyscy możemy się przyczynić do tego, aby budżet tej charytatywnej akcji był zacny! Dlatego organizatorzy zachęcają do przekazywania przedmiotów na licytację. Można też wpłacać środki na konto Fundacji Tychy Dobre Miejsce.

Koszulka Kuby Błaszczykowskiego z ostatniego meczu dla reprezentacji Polski do zdobycia na licytacji! Dochód na rze
Koszulka Kuby Błaszczykowskiego z ostatniego meczu dla reprezentacji Polski do zdobycia na licytacji! Dochód na rzecz Wigilii dla Tyszan! · fot. Krzysztof Król / Facebook


Dochód z licytacji w całości zasili konto przedsięwzięcia. W tym roku w planach jest przygotowanie 500 kolacji dla potrzebujących oraz 200 paczek dla dzieci.

Istnieje również możliwość przekazywania darowizn na konto bankowe Fundacji, która partneruje w organizacji Wigilii.

Środki pieniężne można wpłacać na następujący numer konta:

73 1090 1652 0000 0001 4410 7174
Fundacja Tychy Dobre Miejsce
ul. Budowlanych 43
43-100 Tychy.

Loading...


Na pierwszą licytację radny Krzysztof Król wystawił koszulkę z ostatniego meczu Kuby Błaszczykowskiego dla reprezentacji Polski. Licytować można pod postem na Facebooku. Cena wywoławcza to 200 zł.

- Czas szybko biegnie i zanim się obejrzymy, będą święta. Od lat organizuję Wigilię dla osób potrzebujących. To dobry moment na rozpoczęcie przygotowań do kolejnej. Potrzebuję wsparcia wolontariuszy (może ty?) i środków na jej zorganizowanie. Proszę o przekazywanie przedmiotów, które zostaną zlicytowane na aukcjach. Każdy może się przyłączyć, każdy może coś ofiarować - apeluje Krzysztof Król w mediach społecznościowych.

W tym roku samorządowiec zaprosił do współpracy Macieja Gramatykę - dotychczasowego zastępcę prezydenta Tychów. Patronat nad wydarzeniem objął świeżo upieczony senator Andrzej Dziuba - były Prezydent Tychów.

Loading...


Loading...


wigilia dla tyszan


wigilia dla tych

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.