Reklama

Rozrywka

  • 20 września 2012
  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 3028

"Jesteś Bogiem" w Novym Kinie

Za nami:

21 września (piątek), Nove Kino zaprasza na premierę filmu w reżyserii Leszka Dawida "Jesteś Bogiem".

"Jesteś Bogiem", to jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Film o legendarnej grupy Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej.

Film wyprodukowany w studiu Kadr, w którym powstały wcześniej tak cenione obrazy, jak „Baby są jakieś inne”, „Sala samobójców” i nagrodzony Złotymi Lwami „Rewers”, ukaże dramatyczne losy zwykłych kumpli z osiedla, którzy za miłość do muzyki, wolności i niezależności gotowi byli zapłacić najwyższą cenę.

Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - „Magika” (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - „Rahima” (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - „Fokusa” (nagrodzony Złotymi Lwami za rolę w „Chrzcie” Tomasz Schuchardt) - rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

U boku utalentowanych młodych aktorów wystąpili między innymi: Marcin Dorociński, Małgorzata Zajączkowska, Przemysław Bluszcz i Arkadiusz Jakubik.

lik / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nove Kino" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nove Kino

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nove Kino" podaj