tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 lipca 2017
  • 21 lipca 2017

W piątek kino pod chmurką - będzie sporo śmiechu i zabawy!

Za nami:

W piątek, 21 lipca o godzinie 21.00, przy ulicy Bohaterów Warszawy 26, odbędzie się plenerowy pokaz filmu "Białe szaleństwo" w reżyserii Rune Denstad Langlo. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Komedia w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia.

Trzydziestoletni Jomar przechodzi trudny okres w życiu. Nie potrafi zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła go dla najlepszego przyjaciela. Pewnego dnia dowiaduje się, że mieszka ona na dalekiej północy… z dzieckiem, którego on być może jest ojcem.

Wsiada na śnieżny skuter, bierze na drogę 5 litrów alkoholu i rusza w daleką podróż. Na jej końcu być może czeka na niego zupełnie nowe życie. Ma do przejechania ponad 1000 kilometrów a po drodze do pokonania zaspy śnieżne, zamarznięte jeziora i nieprzebyte góry. W trasie napotka samotników, takich jak on - mieszkańców dalekiej północy, którzy pomogą mu utrzymać trudny kurs ku jaśniejszej stronie życia.

Czas trwania filmu: 78 min.

kino plenerowe

kk / tychy.info
źródło: kulturadostępna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.