tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 lipca 2017

Poranki Muzyczne z Teatrem Małym w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

W wakacyjne niedzielne przedpołudnia, Teatr Mały w Tychach (ul. Hlonda 1), zaprasza na "Poranki Muzyczne" odbywające się na dziedzińcu teatralnym . Podczas spotkań zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz gatunków muzycznych zaczynając od muzyki kameralnej, poprzez muzykę filmową kończąc na płomiennym flamenco. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najbliższy koncert odbędzie się w niedzielę, 16 lipca o godzinie 11.00. Usłyszymy na nim orkiestrę dętą KWK "Piast", występującą pod dyrekcją Andrzeja Sapińskiego. Koncert odbędzie się pod nazwą "Niedziela moich marzeń".

W koncercie „Niedziela moich marzeń” usłyszymy m.in.: Marsz Radetzkiego, Most na rzece Kwai, Rose - Garden, Hej sokoły oraz Pieśni biesiadne.

Następne wydarzenia będą odbywać się co niedziele, do 27 sierpnia włącznie. Wstęp na wszystkie Poranki Muzyczne jest bezpłatny.

poranki muzyczne teatr

kk / tychy.info
źródło: ppp.kultura.tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj