tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 lipca 2017
  • 21 lipca 2017

Dunkierka” przedpremierowo w tyskim multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

W środę, 19 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo najnowszy film Christophera Nolana „Dunkierka”. Film wejdzie na ekrany 21 lipca.„Dunkierka” to najnowsze wojenne widowisko w reżyserii wizjonera kina, Christophera Nolana (trylogia Batmana, „Interstellar”, „Incepcja”). Film opowie o wydarzeniach z maja i czerwca 1940 roku, gdy z Dunkierki ewakuowano ponad 300 tys. żołnierzy.

dunkierka multikino
fot. multikino.pl


Reżyseria: Christopher Nolan, w rolach głównych: Cillian Murphy, Tom Hardy, Mark Rylance, Kenneth Branangh oraz Harry Styles znany młodszej widowni jako wokalista boysbandu One Direction.

Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy filmu „Dunkierka” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Wszyscy klienci Orange dzięki akcji Środy z Orange mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans. Akcja obejmuje również filmy 3D i projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe znajdujące się w ofercie Multikina w środy.

dunkierka multikino wojna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj