tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 maja 2017
  • 19 maja 2017

"Przebój sezonu" w Teatrze Małym: Krzysztof Ibisz, Maciej Damięcki...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

W piątek, 19 maja o godzinie 19.00 w Teatrze Małym w Tychach będzie można obejrzeć spektakl komediowy pt. "Przebój sezonu". Na widzów czekać będzie gwiazdorska obsada, m.in. Krzysztof Ibisz, Maciej Damięcki, Katarzyna Jamróz oraz Małgorzata Potocka.

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę - sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Organizator: Estrada Katowicka

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie Teatru Małego oraz na stronie www.kupbilecik.pl.

"Przebój sezonu" w Teatrze Małym

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj