tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2017
  • 14 maja 2017

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne - spacer po Mikołowie

Za nami:

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne i mikołowska Miejska Placówka Muzealna zapraszają w niedzielę, 14 maja, na spacer fotograficzny po Mikołowie.

Od dwóch lat miłośnicy fotografii spacerują, wspólnie robiąc zdjęcia w Tychach. Pora ruszyć w okolicę! Spacer rozpocznie się o godzinie 15.00 w Miejskiej Placówce Muzealnej (Mikołów, ul. Karola Miarki 15). Uczestnicy zobaczą najbardziej znane miejsca w mieście i spenetrują urokliwe zakamarki. Przewodnikiem będzie Mariusz Dmetrecki - autor wielu publikacji o historii Mikołowa, działacz Mikołowskiego Towarzystwa Historycznego i przewodnik PTTK, w 2014 wyróżniony tytułem Mikołowianina Roku.

Udział w spacerze jest bezpłatny, nie są wymagane żadne zapisy ani rezerwacje. Przyjść może każdy, kto tylko ma ochotę na wspólne fotografowanie i rozmowy o fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu i poziomu fotograficznych umiejętności. Spacer to okazja do wykonania zdjęć, ale też do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Uwaga: dojazd do Mikołowa we własnym zakresie.

Fotografie wykonane podczas tego spaceru, jak i innych, planowanych w tym roku, będzie można obejrzeć jesienią podczas slide show w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Swoje zdjęcia na pokaz będą mogli zgłaszać wszyscy uczestnicy tegorocznych spacerów TTF-u, nie tylko członkowie stowarzyszenia. To wyjątkowa szansa na skonfrontowanie różnych sposobów patrzenia na te same miejsca, a dla niektórych pierwsza okazja do publicznej prezentacji własnych zdjęć.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne


Tyskie Towarzystwo Fotograficzne to działające od czterech lat stowarzyszenie, skupiające zarówno zawodowych fotografów, jak i amatorów. Regularnie organizuje pokazy zdjęć, wystawy, warsztaty i spacery fotograficzne. Więcej informacji o TTF-ie na www.ttf.tychy.pl

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.