tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2023
  • 22 kwietnia 2023

Nullizmatyk "Zabójca Królowej" w tyskim Underground Pubie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

22 kwietnia słuchacze będą mieli możliwość po raz pierwszy w Tychach usłyszeć album "Zabójca Królowej" na żywo! Nullizmatyk podczas koncertu zaserwuje także numery z albumów SPG Dystrykt oraz Antyviral. Za gramofonami stanie Dj Markowy. Kto jeszcze pojawi się na scenie, dowiemy się wkrótce.

Reklama

Nullizmatyk "Zabójca Królowej" w tyskim Underground Pubie


Nullo a.k.a. Nullizmatyk to współzałożyciel legendarnego wałbrzyskiego zespołu Trzeci Wymiar, z którym wydał pięć albumów, z czego cztery z nich pokryły się złotem. W 2012 wydał swój pierwszy oficjalny solowy album "SPG Dystrykt", którego tematyka mocno skupiona jest na dzielnicy Piaskowa Góra, na której Nullo się wychował. W 2018 roku wydał płytę wraz ze swoim zespołem Nullizmatyka pt. "Live Session", na której połączył rap i śpiew z akompaniamentem żywych instrumentów oraz sampli. Na swoim koncie ma już ponad 1000 zagranych koncertów w Polsce oraz za granicą.

W sierpniu 2019 Nullizmatyka zagrała koncert na Pol'And'Rock Festiwal (Woodstock). W roku 2022 Nullizmatyk wydał, aż dwa długogrające albumy. W maju ubiegłego roku światło dzienne ujrzała płyta „Antyviral”, którą Nullo nagrał w duecie z raperem Filipkiem. Natomiast 16 grudnia 2022 Nullizmatyk wydał swój drugi, długo oczekiwany solowy album „Zabójca Królowej”, który z końcem roku znalazł się na 12 miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

  • Miejsce: Underground Pub / ul. Korfantego 1 / Tychy
  • Kiedy: Sobota, 22 kwietnia
  • Start: 19:30
  • Bilety wkrótce w sprzedaży!


Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/s/nullizmatyk-zabojca-krolowej-w/1351524352078568/

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj