tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 28 kwietnia 2017
  • 5 maja 2017

ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki z premierą w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki to ekscytująca podróż w głąb kosmosu, gdzie grupa dość nietypowych superherosów wciągnie widzów w wir fantastycznych przygód.

Oryginalni i nieco szaleni bohaterowie serii komiksów Marvela, w których wcielają się takie gwiazdy, jak Chris Pratt, Vin Diesel, czy Bradley Cooper gwarantują nie tylko efektowną akcję, ale również doskonały humor. Całość dopełnia skrojona na miarę każdej sceny i pozostająca w głowie jeszcze na długo po seansie rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, pochodząca z... kasety magnetofonowej jednego z bohaterów. To doskonała okazja, aby obejrzeć na wielkim ekranie obie wersje superserii, w tym najnowszą "Strażnicy Galaktyki vol. 2" w dniu premiery! W repertuarze:
  • Strażnicy Galaktyki,
  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 - premierowo!


ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki odbędzie się 5 maja o godzinie 22.00 w tyskim Multikinie. Przewidywany koniec o godzinie 3.00 rano.

Ceny biletów: od 25 do 30 zł za prawie całą noc w kinie (dwa filmy, w tym premiera!):
  • 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
  • 30 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).


Minimaraton Strażników Galaktyki

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj